„Uczucia Gucia” autorstwa Aurélii Chien Chow Chine to wyjątkowa seria książeczek, dzięki którym dzieci uczą się rozpoznawania różnych rodzajów emocji i radzenia sobie z nimi. Każda opowiada inną historię, np. o strachu, złości czy smutku. Na przykładzie jednorożca Gucia dzieci dowiadują się, jak rozpoznać te emocje i co zrobić, by sobie z nimi poradzić. 

Drodzy rodzice, jesteśmy ciekawi jakie są Wasze sposoby na trudne emocje dzieci? Jak pomagacie im sobie z nimi poradzić? Podzielcie się z nami swoimi metodami i weźcie udział w naszym konkursie!

Zadanie konkursowe:

  • Napisz jakie są Twoje sposoby na trudne emocje dziecka tj. strach, smutek czy złość?
  • Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres podany na dole strony.
  • Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy!

Do wygrania:

6x Zestaw książeczek z serii „Uczucia Gucia” – „Gucio się boi”, „Gucio się złości” i „Gucio się smuci”

Konkurs potrwa do dnia 10 kwietnia 2019 roku.

 Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 13 kwietnia.


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Uwaga! Wysyłając zgłoszenie na konkurs wyrażasz zgodę na publikację na stronie uczuciagucia.pl. Prosimy o przesłanie w mailu zgody na publikację.

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy1@czasdzieci.pl